Blizzard Oyunları Bülteni - 20 - Game Sultan
Blizzard Oyunları Bülteni - 20 - Game Sultan
29.6.2018
Bu haftaki Blizzard Oyunları Bültenimizde dolu dolu. Haftanın önemli gelişmeleri arasında Heroes of The Storm da haftanın notları, Overwatch World Cup detayları ve World of Warcraft Haftanın Bonus Etkinliği hakkında ayrıntıları yer alıyor.

Heroes of The Storm


Heroes of the Storm’da bu haftaki güncelleme ve haftanının değişiklikleri arasında denge değişiklikleri ve hata düzeltmeleri yer alıyor. Ayrıca Storm of the Patch yaması da yayınlandı.
Oyun karakterlerinden Cassia, Fenix, Greymane, Maiev gibi herolarda iyileştirme çalışmaları gerçekleştirilerek denge değişiklikleri uygulandı. Heroes of the Storm 27 Haziran Paket notlarının ayrıntılarına ulaşmak için Blizzard resmi sayfasını ziyaret edin.

Overwatch


Overwatch Dünya Kupası grup maçları biletleri satışa sunuldu. Ulusal komite tarafından kadrolar hazırlanırken turnuvanın biletleri de satışa sunuldu. Grup mücadeleleri Ağustos ortasında başlayacak ve Incheon, Los Angeles, Bangkok ve Paris gibi şehirlerde gerçekleşecek kıyasıya mücadeleler sonucunda Eylül ayı sonlarında tamamlanacak. Bu mücadeleler sonucunda her grup aşamasından iki takım Kasım ayında BlizzzCon’da gerçekleşecek Overwatch Dünya Kupası Top 8’e katılma hakkı kazanacak. Grup mücadelelerinin gerçekleştirileceği yer ve tarihler ise şu şekilde;

Studio Paradise Incheon 17 – 19 Ağustos
Blizzard Arena Los Angeles 7 – 9 Eylül
Royal Paragon Hall Bangkok 14 – 16 Eylül
Espace Grande Arche Paris 21 – 23 Eylül

World of Warcraft


Bu hafta da World of Warcraft Haftanın Bonusu etkinliğinde Arena Skirmishes devam ediyor. Kılıçlarınızı hazırlayın, çatışmalar için PvP Arena’ya davetlisiniz.

Tüm hafta boyunca Azeroth’un herhangi bir yerinde Grup bulucu seçeneğinden Arena Çarpışması ve Savaş’ı seçin takım arkadaşlarınız ile birlikte rakiplerinize karşı mücadele verin. Haftanın bonus etkinliğine katılabilmek için 10 Arena PvP Skirmishes kazanmak gerekmektedir. Haftanın bonus ödülü ise PvP yağma sandığı, Skirmishes % 50 şeref kazanımı ve birçok pasif ödüller.

Haftanın bonus etkinlikleri her hafta Salı günü aktif olarak tüm hafta boyunca devam etmektedir. Etkinlikleri kaçırmamak için Blizzard Oyunları Bülteni yazılarımızı takipte kal. Ayrıca daha ayrıntılı bilgi için resmi Blizzard sayfasını ziyaret edebilirsin.


Oyunu ciddiye alıyorsan; GameSultan!


İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT