Dark Passage da Beklenmedik Ayrılık - Game Sultan
Dark Passage da Beklenmedik Ayrılık - Game Sultan
27.6.2018
Yeni mevsim sezonuna kötü başlangıç yapan Dark Passage şuana kadar 1 galibiyet alarak 5 maçta yenildi. League of Legends'ta Şampiyonluk Ligi'nin son sırasında yer alan takıma bir kötü haberde takım içinden geldi. Başarılı oyuncularından Bahadır “Japone” Çolak sözleşmesini tek taraflı fesih ettiğini açıkladı.

Sezona iyi bir başlangıç yapamayan ve sürekli sıkıntılar yaşayan Dark Passage’de takım içi uyumsuzlukta giderek artıyordu. Takımın yıldız isimlerinden Bahadır “Japone” Çolak da yapılan çalışmaların kendisini geliştirmek açısından yeterli olmadığını savunarak takımdan ayrıldığını sosyal medya üzerinden duyurdu. Japone ayrılığı şu şekilde açıkladı;

“An itibariyle Dark Passage ile kontratımı tek taraflı olarak fesih etmiş bulunmaktayım. Bu zaman kadar bana destek olan herkese teşekkür ederim. Bir çok kişi neden ayrıldığımı veya sürecin nasıl geliştiğini soruyor. Tabii ki her şeyi tam olarak açıklamam doğru olmaz fakat neden olarak şunu söyleyebilirim, gün içerisinde yaptığımız çalışmalar beni ileri götürmüyordu.
Daha önce de söylediğim gibi hedefim her zaman kendimi daha da geliştirmek. Dolayısıyla bu kararın kendi kariyerim için daha iyi olduğunu düşünüyorum.
Umarım kimsenin aklında soru işareti kalmamıştır. 
Dark Passage’a ve tüm ekibimize birlikte geçirdiğimiz iyi kötü günler için teşekkür ederim.”

Konu ile ilgili Dark Passage cephesinden henüz net bir açıklama yapılmazken önümüzdeki günlerde takım tarafından da resmi bir açıklamanın yapılması bekleniyor.

Oyunu ciddiye alıyorsan; GameSultan!

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT