Wolfteam de Dev Derbi - Game Sultan
Wolfteam de Dev Derbi - Game Sultan
22.6.2018
Türkiye’nin en çok oynana FPS oyunları arıasında yer alan Wolfteam, ASUS Wolfteam Ligi’nde sezonun son hafta maçında iki ezeli rakip karşı karşıya gelecek.

22 Haziran tarihinde 1907 Fenerbahçe ile Galatasaray Espor ASUS Wolfteam Ligi final maçında karşı karşıya gelecek. Karşılaşma saat 21:00 da başlayacak galip gelen takım lig liderliğine ulaşacak. Ligin son maçında karşılaşacak iki takım arasında sadece üç puan bulunuyor. Ligin son haftasına girerken 3 puan önde olan 1907 Fenerbahçe galibiyet ile rakibinin önünde ligi bitirmek istiyor. 

Netmarble EMEA Genel Müdür Yardımcısı Aras Şenyüz yapmış olduğu açıklamada “ASUS Wolfteam Ligi Mavi sezonunun son hafta maçında büyük bir rekabete şahit olacağız. Liderlik için karşı karşıya gelecek takımların kıyasıya mücadele edeceklerine ve nefesleri kesen bir maç olacağına eminim. Her iki takıma ve oyunculara başarılar dilerim.” şeklinde konuştu. 

22 Haziran 2018 Cuma günü saat 21:00 ‘da başlayacak olan mücadele ASUS Wolfteam Türkiye Ligi Youtube kanalından canlı olarak yayınlanacak.


Oyunu ciddiye alıyorsan; GameSultan!

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT