Dreamhack Summer 2018 Tamamlandı - Game Sultan
Dreamhack Summer 2018 Tamamlandı - Game Sultan
20.6.2018
Geçtiğimiz günlerde sonlanan 2018 yılının altıncı Hearthstone Tour Stop turnuvası olan Dreamhack Summer 2018 geride kaldı.

İsveç Jönköping’de gerçekleştirilen turnuvada zafere ulaşan isim Danimarkalı oyuncu Furyhunter oldu. Dünyanın dört bir yanından 220 Hearthstone oyuncusunun yer aldığı turnuvada ülkemizden Royal Bandits oyuncusu Kaan “Fujitora” Çekli yer aldı. Talihsiz sonuçlar alan Fujitora turnuvada play off’lara kalamadı ve turnuvayı 141. Sırada tamamladı. 

Greensheep, Boarcontrol, Muzzy, Casie, Sjow gibi önemli Hearthstone oyuncularının yer aldığı turnuvanın yarı finalinde Çekya oyuncusu Faeli’yi 3 – 2 ‘lik skor ve finalde de Macar PenhaDani’yi 3 – 1 ‘lik skorlar ile geçen Furyhunter turnuvada zafere ulaşan isim oldu. Furyhunter şampiyonluk ödülü olarak 5.000 $ ‘lık para ödülünü de kazandı.

Turnuvanın ikinciliğini PenhaDani alırken 3.000 $ ‘lık ödülün sahibi oldu. Turnuvanın üçücülüğü ve dördünlüğünde Greensheep ile Faeli yer aldı ve 1.500 $ ödülün sahibi oldular. 

HCT Tour Stop kapsamında 2018 yılında gerçekleşecek olan Avrupa, Asya ve Amerika turnuvalarının düzenleneceği ülkeler de belirlendi. Buna göre Avrupa turnuvası İtalya, Asya turnuvası Japonya ve Amerika turnuvası da Kaliforniya eyaletinde gerçekleştirilecek. 


Oyunu ciddiye alıyorsan; GameSultan!


İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT