Bursaspor CS GO Takımı Kuracağını Açıkladı - Game Sultan
Bursaspor CS GO Takımı Kuracağını Açıkladı - Game Sultan
18.6.2018
Geçtiğimiz aylarda resmi olarak e Spor takımının açılışını gerçekleştiren Bursaspor kulubü ilk olarak League of Legends takımı ile e Spor hayatına başlayacağını belirtmişti. Geçtiğmiz günlerde yapılan açıklamalara göre LoL takımının yanı sıra CS:GO takımının da çalışmalarının başladığı belirtildi.

Son yıllarda spor kulüplerinin e Spor dünyasına girişin son halkalarından biri olan Bursaspor League of Legends takımının ardından Counter Strike: Global Offensive takımının da çalışmalarına başladığı açıklandı. 

Ülkemizde e Spor takımı kurma konusunda en zorlarından biri olan CS: GO ‘da Bursaspor’un bu adımının öncü olması ve daha fazla takımın yer almasını diliyoruz. Ülkemizde boy gösteren büyük CS:GO takımları arasında Space Soldiers, Royal Bandits, No Quarter Cartel bulunuyor. Bunun dışında küçük, büyük birçok takım bulunuyor ancak Avrupada başarı kazanmış ya da ülkemizi temsil eden takım sayısı ne yazık ki çok az.

Umarız ki Bursaspor Esports bu adım sonrasında öncü olur ve CS:GO ‘da ülkemizde büyük başarılara imza atar. CS: GO dışında ülkemizde FIFA, PUBG gibi oyunlarda da kurulacak takımlar görmek dileğiyle.

Oyunu ciddiye alıyorsan; GameSultan!


İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT