Epic Haziran Kampanyası 30 TL Senden 10 TL Bizden - Game Sultan
Epic Haziran Kampanyası 30 TL Senden 10 TL Bizden - Game Sultan
11.6.2018

Tüm oyun severlerin merakla beklediği 30+10 TL #epichaziran kampanyası Game Sultan'da ininal kart alışverişlerinde başlıyor. 

Kampanya süresince Game Sultan’dan ininal kart kullanarak yapacağın 30 TL ve üzeri alışverişlerde anında 10 G-Cash kazanıyorsun. Kampanya Gamesultan.com'da ininal kart ile yapacağın tüm 30 TL ve üzeri  alışverişlerde geçerli! İster G-Cash yükle, istersen alışveriş yap.

Kampanya Tarihi:
21 Haziran 00:00 – 4 Temmuz 23:59

10 G-Cash nasıl kazanacağım?

1) İninal ile yapacağın alışveriş 30TL veya  üzeri olmalı. Örneğin; sepette 3 adet 10TL Steam Cüzdan Kodu var.

2) Ödeme yöntemi olarak ininal’ı seçmen gerekiyor

3) Ödeme işlemin tamamlandığında 10 G-Cash Game Sultan hesabına tanımlanacak. Satın aldığın kodları ise “E-Pin Alımlarım” menüsünden görebilirsin.

4) Hesabınıza tanımlanan 10 G-Cash ile ister 10 TL Steam Cüzdan Kodu, ister 400 Riot Points, ister 3850 Wolfteam Nakit ister 65 Ejder Parası ya da dilediğin oyunda alışveriş yapabilirsin.


Kampanya Koşulları:
● Kampanya 21 Haziran 2018 ve 4 Temmuz 2018 tarihleri arasında Gamesultan.com üzerinden ininal ödemesi yaparak tek seferde 30 TL ve üzeri tutarda G-Cash yükleyen ya da alışveriş yapan Oyuncu Üyeler için geçerli olup, bu kullanıcıların ilgili hesaplarına 10 TL değerinde G-CASH yüklenecektir.
● Eğer Game Sultan hesabınızda daha önceden yüklenmiş G-Cash varsa bile; kampanyaya katılmak için yine min 30 TL ve üzeri tutarda ininal kart kullanarak alışveriş yapılmalı.
● Kazanılan hediye G-Cashler kullanıcıların Game Sultan hesaplarına anında yüklenecektir.
● Kampanya boyunca kazanılacak en fazla G-Cash 10 TL değerindedir (1 kişi en fazla 1 kere faydalanabilir). G-CASH herhangi bir şekilde nakite dönüştürülemez, iade talep edilemez.
● ininal ve Game Sultan herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve etkinliğini gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.
● Kampanyaya sadece kişiselleştirilmiş (aktifleştirilmiş) ininal kart sahipleri katılabileceklerdir. 
● Hediye G-Cash'ler stoklarla sınırlı. Herhangi bir nedenle kampanyanın öngörülen son tarihten önce bitmiş olmasından taraflar sorumlu tutulamaz.
● Kampanya Steam platformu ve Steam websitesi üzerinden direkt harcama yapan işlemlerde geçerli olmayacaktır.
● Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.

Oyunu ciddiye alıyorsan; Game Sultan!


İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT