Blizzard Oyunları Bülteni - 19 - Game Sultan
Blizzard Oyunları Bülteni - 19 - Game Sultan
8.6.2018
Bu haftaki Blizzard Oyunları Bültenimizde dolu dolu. Haftanın önemli gelişmeleri arasında Heroes of The Storm da haftanın notları, Hearthstone 11.2 Güncellemeleri ve World of Warcraft Haftanın Bonus Etkinliği hakkında ayrıntıları yer alıyor.

Heroes of The Storm


Heroes of the Storm 'da bu haftaki güncelleme ve haftanın notlarında uygulanan denge değişiklikleri ve hata düzeltmeleri yer alıyor. Haftanın düzeltmeleri arasında ana menü’de daha iyi bir deneyim ve sorunları ortadan kaldırmak için değişiklikler tamamlandı.

Baseline Armor belirli kahramanlardan kaldırıldı. Tüm kahraman listesini incelemek için Heroes of The Storm resmi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Fort Tower experience 500 ‘den 250 ‘ye düşürüldü.
Belirli karakterlerde sağlık ve benzeri özelliklerde iyileştirmeler yapıldı. 

Tüm güncelleme ve düzeltmeler için resmi Blizzard Heroes of The Storm sayfasını ziyaret edin.

Hearthstone


Hearthstone 11.2 güncellemesinde bizleri bir çok gelişme bekliyor. Daha heyecanlı daha rekabetçi bir Hearthtstone ‘a davetlisiniz. Taverns of Time Special Etkinliğine özel 28 kart taslağı hazırlandı. Etkinlik 11 Haziran’da başlayacak ve 2 Temmuz’a kadar sürecek.

Oyunda 11.2 güncellemesi ile birlikte gerçekleştirilen teknik gelişmeler ise şu şekilde:

Kart etkileşimlerini daha iyi ve sezgisel hale getirmek için oyun etkinliği zamanlaması güncellendi. Daha fazla bilgi için Blizzard Hearthstone Oyun Mekaniği Güncellemelerini okuyun!
Vicious Scalehide ve Exploding Bloatbat’tan hazırlanmış bir Zombeast, artık oynadığı Deathrattle animasyonunu tetiklemeyecek.

Tüm güncelleme ve düzeltmeler için resmi Hearthstone sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

World of Warcraft


Bu hafta da World of Warcraft Haftanın  Bonus etkinliğinde Legion Dungeons devam ediyor. Grup bulucu’yu açın ardından normal veya Heroic zorluk seviyesinde bir Legion Dungeons seçin . Alternatif olarak,

The Arcway
Assault on Violet Hold
Black Rook Hold
Court of Stars
Darkheart Thicket
Eye of Azshara
Karazhan
Halls of Valor
Maw of Souls
Neltharion’s Lair
Vault of the Wardens
Cathedral of Eternal Night
Seat of the Triumvirate

Tüm hafta boyunca Dalaran’daki Violet Hold yakınlarındaki Archmage Timear ‘ın size bir görevi var. Görev gereksinimi ise Mythic zorlukta 4 Legion Dungeons tamamlamak. Ödül olarak yağma kutusu ve ek ganimetler sizi bekliyor.

Her hafta Salı günü başlayan ve bir hafta süren World of Warcraft Haftanın Bonus etkinliklerini takip etmeyi unutmayın.İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT