PUBG Finaline Geri Sayım Başladı - Game Sultan
PUBG Finaline Geri Sayım Başladı - Game Sultan
4.6.2018
Geçtiğimiz Mart ayında start alan ve Türkiye’deki Playerunknown’s Battlegrounds oyuncularını bir araya getiren LG PUBG TAMGAME Ligi büyük finaline geri sayım başladı. Bir süredir kan kaybeden PUBG Steam üzerinde çok satanlar kısmında yeniden 1. sıraya geçmeyi başardı. Oyunun hem ülkemizde hem de global olarak düzenlediği turnuvaların da bunda etkisi oldukça büyük gibi gözüküyor. Çünkü yakın zamanda PUBG fiyat konusunda da herhangi bir indirime gitmedi.

Türkiye, Azerbaycan ve Arap Ülkelerinden toplamda 1600 oyuncu ve 400 takım kıyasıya mücadelede finaldeki 72 takımlık yer için yarıştılar. Finale kalan 72  takım içerisinde Mısır’dan gelen takım ve ülkemizde ön plana çıkan Team Bosphorus, Royal Bandits dikkat çeken takımlar arasında yer alıyor.

Elemeler ve derece puanlarına göre belirlenen 60 takım ile birlikte eSpor dünyasından davet edilen 12 takım ile LG PUBG TAMGAME Ligi finalleri 2-3 ve 9-10 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek. Sıralamada ilk 20 ‘de yer alacak takımlar ise 23 Haziran Cumartesi günü Volkswagen Arena’da gerçekleştirilecek olan LG PUBG TAMGAME Ligi Büyük Finali’nde oynamaya hak kazanacaklar.
Oyunu ciddiye alıyorsan; Game Sultan!


İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT