CS GO Efsanesi olofmeister Geri Döndü - Game Sultan
CS GO Efsanesi olofmeister Geri Döndü - Game Sultan
29.5.2018
Counter Strike:Global Offensive ve e-spor dünyasının en önemli oyuncularından biri olan Olof “olofmeister” Kajbjer geri döndüğünü sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile duyurdu.

Şok bir karar ile e-spor kariyerine ara veren olofmeister, çok sürmeden sahneye geri döndüğünü açıkladı. Counter Strike: Global Offensive için oldukça önemli ve izleyiciler tarafından sevilen isim Twitter üzerinden geri döndüğünü açıkladı.

Nisan ayı içerisinde kariyerine kişisel sorunlar dolayısı ile ara veren olofmeister oyun oynamaya devam etse de takımı olan FaZe ile turnuvalara ve resmi müsabakalara katılmamıştı. Olofmeister yerine takıma Xizt katılmıştı.

Hazırlıklarını sürdürdüğünü ve en kısa zamanda tekrar büyük turnuvalarda yer almak istediğini söyleyen olofmeister ilk resmi turnuvada takımdaki yerini alacak. Onun yokluğunda ise takım DreamHack Master Marseille’de 5. , IEM Sidney de 1. Ve ESL Pro Lig S7 Finallerinde de 3. Olarak başarılarına devam etmişti. Olofmeister’ın tekrar takıma katılması ile takımın nasıl bir performans sergileyeceği merak edilen konular arasında yer alıyor.

Oyunu ciddiye alıyorsan; Game Sultan!


İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT