PUBG'ye Özellik ve Yeni Harita Güncellemesi - Game Sultan
PUBG'ye Özellik ve Yeni Harita Güncellemesi - Game Sultan
16.5.2018
PUBG Mobile, PC versiyonundaki popülerliğini mobile de taşıyan PUBG sık sık yaptığı güncellemelerle de oyuncuların gündeminde yer almaya devam ediyor. Ancak bu sefer PC versiyonuna değil mobil versiyon için getirilmiş kapsamlı bir güncellemeden bahsedeceğiz.

İOS ve Android platformu için büyük bir güncelleme yayınlayan Player Unknown’s Battlegrounds, bu güncellemeyle birlikte oyuna yeni silahlar, yeni araçlar ve yeni harita ekliyor. Sadece oyuna içerik olarak değil özellik olarak da bazı yenilikler getiren PUBG Mobile’de, getirilen özellikler içinde en fazla göze çarpan ise arkadaşlarınızla takım oluşturmanız artık mümkün. 

Versiyon 1.0 ile birlikte PC versiyona gelen “Miramar” çöl haritası da artık mobil de oynanabilir hale geliyor. Yeniliklerin yanı sıra hata düzeltmeleri ve oyun içi seslerde, tırmanma da, paraşütle atlamada, kamera hareketlerinde, özel efektlerde de geliştirmeler yapıldı. Güncellemenin boyutu 1.2 GB olsa da güncellemeyi yapmak için telefonunuzda olması gereken boş alan 3.6 GB.


İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT