Blizzard Oyunları Bülteni - 16 - Game Sultan
Blizzard Oyunları Bülteni - 16 - Game Sultan
10.5.2018
Bu haftaki Blizzard Oyunları Bültenimizde dolu dolu. Haftanın önemli gelişmeleri arasında Heroes of The Storm da haftanın notları, Overwatch hakkında gelişmeler ve World of Warcraft hakkında ayrıntıları yer alıyor.

Heroes of The Storm


Heroes of The Storm etkinliğinde bu haftanın notları arasında düzenlemeler ve güncellemeler yer alıyor. Yapılan güncelleme ve düzeltmelerin ayrıntıları ise şöyle;

Oyun Verileri Hazırlanma Penceresi yeni güncelleme ile artık görünmeyecek.
Yağma sandıklarında oyuncu loot ekranındaki Efsanevi Yağma Sandıklarına erişim sorunu düzeltildi.
Oyun içerisinde Voice kullanılırken oluşan sorun düzeltmesi gerçekleştirildi.
Kahramanlardaki sorun ve hatalar iyileştirildi.

Heroes of The Storm Hotfix Not düzeltmelerinin ayrıntıları ve oyun hakkında daha fazlası için Blizzard Heroes of The Storm resmi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

World of Warcraft


World of Warcraft oyuncularını birçok şey bekliyor. Kkarakter seviyesi 10 veya üstü olan oyuncular, 

Alliance:  Stormwind de Orphan Matron Nightingale
Horde: Orgrimmar'daki ORphan Matron Battlewail
All Factions: Shattrrath Şehrindeki Orphan Matron Mercy (Seviye 60), Dalaran'daki Orphan Matron Aria (Northrend; Seviye 70 gerktirir.)

World of Warcraft etkinlikleri, yenilikleri ve çok daha fazlası için Blizzard World of Warcraft resmi sayfasını ziyaret edin.

Overwatch


Overwatch Dünya Kupası komitesi oluşumu başladı. Geçtiğimiz Overwatch sezonunda oyuncular sadece kendi puan ve sıralamaları için değil ülkeleri içinde mücadele etmişlerdi. Bunun sonucunda oluşan sıralama ile Overwatch Dünya Kupası'na katılacak takımlar belirlendi. Turnuvada yer alacak ülkeleri görmek için resmi siteyi ziyaret edebilirsiniz. 

Overwatchh Rekabet Komitesi için oylama 1 Mayıs tarihinde başladı ve 14 Mayıs tarihine kadar devam edecek. Komiteler Genel Menajer, Koç ve topluluk lideri olarak 3 rolden oluşacak. Başvurular ve ayrıntılar için Overwatch Blizzard sayfasını ziyaret edin.


Oyunu ciddiye alıyorsan; Game Sultan!
İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT