1907 Fenerbahçe eSpor’dan Yeni Transfer! - Game Sultan
1907 Fenerbahçe eSpor’dan Yeni Transfer! - Game Sultan
27.4.2018
1907 Fenerbahçe eSpor takımı FC Twente Xbox FIFA 18 oyuncusu olan Emre Benli’yi transfer ettiğini açıkladı. Dünya klasında yer alan oyuncu artık Sarı Lacivertli takım için mücadele edecek.

Barcelona FUT Şampiyonlar Kupası’nda ve Weekend League’de gösterdiği başarılar ile dikkatleri çeken eSpor oyuncusu Emre Benli, Global eLeague sonuna kadar FC Twente’de yarışmaya devam edecek. Benli, “FC Twente’de geçirdiğim süre boyunca bana çok iyi destek oldular bu yüzden başladığım işi bitirmek istiyorum. Onlara hak ettiği saygıyı  göstermek istiyorum” şeklinde açıklamalarda bulundu.

1907 Fenerbahçe Menajeri Emre Aksoy ise, “Emre’yi uzun zamandır takip ediyordum kendisinin büyük bir Fenerbahçe hayranı olduğunu bilmiyordum. Emre’yi FIFA Xbox kadromuza kattığımız için mutluyuz, büyük katkılar sağlayacağına inanıyoruz” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Emre Benli, 1907 Fenerbahçe Espor ile FIFA eClub Dünya Kupası için Mayıs ayında ve öncesinde de Multiplayer FIFA 18 Balkan Kupası’nda takım arkadaşı Emirhan Erdem ile mücadele edecek.


İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT