Blizzard Oyunları Bülteni - 14 - Game Sultan
Blizzard Oyunları Bülteni - 14 - Game Sultan
19.4.2018
Bu haftaki Blizzard Oyunları Bültenimizde dolu dolu. Haftanın önemli gelişmeleri arasında Heroes of The Storm da haftanın notları, BlizzCon 2018 hakkında gelişmeler ve World of Warcraft Haftalık etkinliği ayrıntıları yer alıyor.

Heroes of The Storm


Heroes of The Storm etkinliğinde bu haftanın notlarında en son karşımıza çıkan Heroes of The Storm Patch’indeki değişiklik ve hata düzeltmeleri yer alıyor. Bu düzeltmeler,

Quick Navigation
Heroes
Bug Fixes

Kahramanlar


Assassin


Heroes of The Storm düzeltme ve güncellemeleri hakkında daha ayrıntılı bilgi için Blizzard resmi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

BlizzCon 2018 İçin Hazır Olun!


25 – 29 Ekim tarihlerinde Blizzard Arena Los Angelas’ta gerçekleştirilecek olan BlizzCon 2018 etkinliğinin biletleri 12 – 16 Mayıs tarihlerinde satışa sunulacak.
İki bölümde satılacak biletlerin ilki 9 Mayıs Çarşamba, ikincisi ise 12 Mayıs Cumartesi satışa çıkarılacak.BlizzCon Benefit Akşam Yemeği biletleri ise 16 Mayıs Çarşamba satışa sunulacak.
Bu yılki BlizzCon’da eSpor etkinliklerinin yanı sıra tüm Blizzard oyunları hakkında önemli gelişmeler oyun severlere sunulacak.

Ayrıca BlizzCon 2018 de düzenlenecek olan turnuva tarihleri de şu şekilde;

Heroes of the Storm Global Championship: Ekim 25–28, Kasım 2–3
StarCraft II World Championship Series: Ekim 26–28, Kasım 2–3
World of Warcraft Arena Global Championship: Ekim 29, Kasım 2–3
Overwatch World Cup: Kasım 2–3
Hearthstone Global Games: Kasım 2–3


World of Warcraft


World of Warcraft Haftalık Bonus etkinliğinde bu hafta bizleri Seven Days on the Battlegrounds yer alıyor. Tüm hafta boyunca geçerli olan etkinliği tamamlayarak bonus ganimetlerden yararlanabilirsiniz. Görevlerin tamamlanabilmesi için gidilecek 12 savaş alanı şu şekilde:
Alterac Valley
Arathi Basin
Battle for Gilneas
Deepwind Gorge
Eye of the Storm
Isle of Conquest
Seething Shore
Silvershard Mines
Strand of the Ancients
Temple of Kotmogu
Twin Peaks
Warsong Gulch

Ayrıca Battleground Buff ile % 50 daha fazla Onur puanı kazanabilirsiniz. Her hafta Salı günleri aktif olan World of Warcraft etkinleri ile ektradan Onur puanları, pasif bonuslar kazanabilirsiniz.

Oyunu ciddiye alıyorsan; Game Sultan!


İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT