Blizzard Oyunları Bülteni 7 - WoW Haftalık Bonus - Overwatch Lunar Güncellemesi - Game Sultan
Blizzard Oyunları Bülteni 7 - WoW Haftalık Bonus - Overwatch Lunar Güncellemesi - Game Sultan
12.2.2018

Haftalık Blizzard oyunları bülteninde bu hafta da World of Warcraft haftalık bonus etkinliği, Overwatch Lunar New Year güncellemesi yenilikleri yer alıyor.

World of Warcraft


WoW Broken Island

World of Warcraft Haftalık bonus etkinliğinde bu hafta Dünya Görevleri yer alıyor. Hedeflerinizi Broken Island’da doğru planlayın, çünkü Dünya Görevlerine katılmanın en harika zamanı.

Tüm hafta boyunca haritanızı açın ve Broken Island ve diğer dört ana bölgeden herhangi birini seçin. Etkinlik kapsamında tamamlanacak olan görevler ve ödüller Dünya Görevleri ikonunun üzerine getirerek öğrenin.

Etkinliğe katılımın şartı olarak 20 Dünya görevi tamamlanması gereklidir. Ödül olarak 5000 Order Resources ve pasif buff olarak Dünya Görevinden gelen kazançların %50'si kadar ek itibar kazancı.

Tüm hafta boyunca aktif olan WoW bonus etkinlikleri her hafta Salı günü aktif olarak hafta boyunca devam etmekte ve birçok ödül, pasif ödül kazanmak mümkün.

Overwatch

 
Overwatch Lunar New Year

Overwatch'da bu hafta Lunar New Year Güncellemesi hakkındaki yenilikler yer alıyor. Geçtiğimiz gün start alan Overwatch Lunar New Year etkinliği ile birçok yenilik güncellemeler ile oyuna eklendi. Bu yeniliklerden bazılarına örnek vermek gerekirse;
• Yeni Capture the Flag haritası
• 50+ Yeni kozmetik eklentisi
• Etkinlik kapsamında kostüm indirimleri

Güncelleme kapsamında gelen yenilikler bu şekilde. Overwatch 2018 Lunar New Year etkinliği dört hafta boyunca sürecek. Bu etkinlik kapsamında güncelleme ile tüm oyuncular indirimleri ve yenilikleri kullanabilecek. Etkinlik 5 Mart tarihinde sona erecek.

Oyunu ciddiye alıyorsan; Game Sultan!

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT