Overwatch League’de Dördüncü Haftanın Sonuçları - Game Sultan
Overwatch League’de Dördüncü Haftanın Sonuçları - Game Sultan
8.2.2018

Bu yıl ilk defa düzenlenen Overwatch League'de ilk dört hafta geride kaldı. Blizzard tarafından organize edilen ve Los Angeles Blizzard Arena'da gerçekleştirilen Overwatch Lig maçlarında Stage 1'in bitimine 1 hafta kaldı.

Zirvenin yakın takibindeki isimlerin karşı karşıya geldiği maçta New York Excelsior, yenilgisiz Shanghai Dragons'ı 4-0'lık skor ile devirdi. Los Angeles Valiant ise haftaya Philadelphia Fusion galibiyeti ile başlasa da Boston Uprising'e 4-0 yenilgiden kurtulamadı. Boston Uprising ise haftayı 2 de 2 yaparak kapatan ekip oldu.

Overwatch Lig'in 4. hafta toplu sonuçları ise şu şekilde:

Overwatch League week 4
 
Önümüzdeki hafta Overwatch League Stage 1 aşaması tamamlanacak olan organizasyonda Stage 1 Playoffları gerçekleştirilecek. Bu durum sonucunda New York Excelsior son hafta galip gelirse liderliğe oturacak ve bir üst tura adını yazdıracak. Pasifik Kümesinde ise birincilik rekabeti son haftaya Los Angeles Valiant ve Seoul Dynasty arasında geçecek. 

Overwatch League 5. hafta programı ve puan durumu ise şu şekilde:
 
Overwatch League week 5

Overwatch League Puan Durumu

Overwatch League puan durumu
 
Stage 1 'in son haftası olan 5. hafta 8 Şubat tarihinde başlayacak ve 11 Şubatta düzenlenecek olan müsabakalar ile son bulacak. Daha sonra Stage 1 Play off'ları da yine Los Angeles Blizzard Arena da gerçekleştirilecek. 

Oyunu ciddiye alıyorsan; Game Sultan!


İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT