BLIZZARD OYUNLARI BULTENI 4 - Game Sultan
BLIZZARD OYUNLARI BULTENI 4 - Game Sultan
12.1.2018
Haftalık Blizzard oyun bültenimizde bu hafta da World of Warcraft'ın haftalık bonus etkinliği, Heroes of The Storm Haftalık Koleksiyon Güncellemesi, Hearthstone ve Overwatch turnuvalarının yeni sezonları hakkında bilgiler yer alıyor.

World of Warcraft Haftalık Bonus etkinliğini

World of Warcraft Haftalık Bonus etkinliğinde bu hafta Legion Dungeons yer alıyor. Tüm hafta boyunca aktif olacak olan Legion Dungeons ile itibar kazançları, ekstra görevler ve yağmalar kullanıcıları bekliyor. Grup Bulucu bölümünden Normal veya Heroic zorluk seviyesinde herhangi bir Legion Dungeons’a girerek etkinliğe dahil olunabilir. Ayrıca grup olarak aşağıdaki Legion Dungeons’lardan birine gidilebilir:
- The Arcway
- Assault on Violet Hold
- Black Rook Hold
- Court of Stars
- Darkheart Thicket
- Eye of Azshara
- Karazhan
- Halls of Valor
- Maw of Souls
- Neltharion’s Lair
- Vault of the Wardens
- Cathedral of Eternal Night
- Seat of the Triumvirate

Ayrıca Violet Hold yakınlarında Archmage Timear arayış içindedir. Görevi oradan ya da Adventure Journal’dan başlatabilirsiniz. Görev için gereklilikler 4 Legion Dungeons tamamlanmış olması gereklidir. Etkinliğin ödülü ise The Burning Throne içeren yağma kutusu.

Bonus etkinliği her Salı aktif olmakta ve bir hafta boyunca devam etmektedir. Yukarıdaki görevleri yerine getirerek yağmaları ve pasif bonusları kazanmak mümkün.

Heroes of The Storm İndirimleri

Blizzard bültenimizde bugün itibariyle dahil olan ve haftalık koleksiyon güncellemeleri ile yer alacak Heroes of The Storm’da bu hafta birçok yeni güncelleme yer alıyor. Her hafta bir dizi kahramanın indirimleri, satışları ve takasları yapılıyor. Bu haftada gözünüze çarpacak birkaç güncelleme sizlerle;

% 50 indirimdeki Hero’lar,
- Lucio___375 Gems
- Raynor__150 Gems

Bu haftanın öne çıkarılan ögelerinde ise,
- Hippityhop Ribbit Lúcio
- Special Ordnance Raynor
- Frost Xul
- Renegade Master Sgt. Hammer
- Grand Commandant Varian
- Wild Demon Hunter Valeera
- Big Top Gazlowe
- Ancient Demonic Auriel
- Featured Mounts
- Turquoise Magic Carpet
- Ivory Tyrael’s Charger

Bu ögeleri sadece Gems kullanarak sınırlı bir süre için açık kalacak ve özellikle ürün rotasyonunu terk ettikten sonra ögeler yeniden kullanılabilecek.

Hearthstone Championship Tour 2018

Hearthstone da bu hafta büyük bir heyecan yaratacak olan Hearthstone Championship Tour 2018 ‘in yeni puan sistemi ve Masters sistemi hakkında yenilikler yer alıyor. Turnuvanın yeni sisteminde playofflara katılmanın daha zorlu ve kıyasıya mücadeleler ile olacağı belirtiliyor. Playofflara katılmak için sırasıyla HCT Tour Stops da elde edilecek zafer ile mümkün. Ancak yeni sistem ile bu turnuvayı pas geçip offline turnuvalardan Tavern Hero ve Challenger Cup da elde edilecek zafer ile yapılacak olan Challenger Finals da ilk sekizde yer alarak playofflara katılınabilecek. Yeni sistemi ve turnuva takvimlerini resmi Hearthstone sayfasından takip edebilirsiniz.

Overwatch League

Heyecanla beklenen Overwatch liginde ilk karşılaşmalar gerçekleştirildi. 11 Ocakta resmi olarak başlayan Overwatch League ilk gün aşağıdaki maçlar oynandı:

San Francisco Shock – Los Angeles Valiant - 0 - 4
Shanghai Dragons – Los Angeles Gladiator - 0 - 4
Dallas Fuel – Seoul Dynasty - 1 - 2
London Spitfire - Florida Mayhem - 3 - 1
Philadelphia Fusion - Houston Outlaws - 3 - 2
Boston Uprising - New York Excelsior - 1 - 3

Bir önceki Blizzard Oyunları Bültenimizi görmek için tıklayın.

Oyunu ciddiye alıyorsan; Game Sultan!


İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT