BLIZZARD OYUNLARI BULTENI 3 - Game Sultan
BLIZZARD OYUNLARI BULTENI 3 - Game Sultan
5.1.2018
Haftalık Blizzard oyun bültenimizde bu hafta World of Warcraft’ın haftalık bonus etkinliği, yeni yıl ile birlikte Overwatch hakkında gelecek olan yenilikler ve Diablo III etkinliklerinden hatırlatmalar yer alıyor.
 
Blizzard Bülteni

World of Warcraft Haftalık Bonus etkinliğinde bu hafta Battlegrounds yer alıyor. Seven Days on the Battlegrounds etkinliği tüm hafta boyunca aktif olacak ve oyunculara haftalık görevlerini tamamlamaları için fazladan yağma ve itibar kazançları verecek. Seven Days on the Battlegrounds etkinliği kapsamında oyuncuların katılacağı savaşların gerçekleşeceği savaş alanları şu şekilde;
- Alterac Vadisi
- Arathi Havzası
- Gilneas Savaşı
- Deepwind Gorge
- Fırtınanın Gözü
- Conquest 
- Silvershard Madenleri
- İkiz tepeler

WoW Seven Days on the Battlegrounds

Battlegrounds haftalık görevinde oyuncular ekstradan %50 itibar kazancı sağlayacaklar. World of Warcraft Haftalık Bonus etkinlikleri her hafta Salı günü aktif olarak bir hafta boyunca devam etmektedir.


Diablo 3 yeni yıl ile birlikte yıl dönümü kutlaması olarak sunduğu Darkening of Event etkinliği devam ediyor. Seri olarak 20. yıl şerefine yeniden sunulan etkinliğe dahil olmak için sayılı gün kaldı. 30 Ocak tarihinde sona erecek olan etkinliğe katılmak ve yıl dönümüne özel hediyeleri kazanmak için oyuna girmeyi unutma.

Diablo Darkening of Event


Overwatch yeni yıl ile birlikte yenilikleri hayranlarına sunmaya devam ediyor. Sekizinci Rekabetçi Oyun Sezonunu başlatan Overwatch ayrıca yeni yılda oyuna yeni karakterler, haritalar ve etkinlikler ekleyeceği haberini verdi. Sekizinci Rekabetçi Oyun Sezonunu başlatan Overwatch Seviye 25 kilidini açan ve rekabetçi oyun, hızlı oynama ya da Arcade modları oyunculara daha ciddi bir deneyim sunacak.

Overwatch Season 8

Oyun derecesinin belirlenmesi için gerçekleştirilen 10 rekabetçi mücadeleden sonra yer alınan derecede rakipler ile kıyasıya mücadelelerin yer aldığı yeni rekabetçi sezonu start aldı. PC, Playstation 4 ve Xbox One platformlarından oynanabilecek olan Rekabetçi Sezonu hakkında ayrıntılı bilgiye Blizzard resmi sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Öte yandan oyun hakkında yeni yılda yeni karakter, harita ve etkinlik haberleri daha yüksek sesle konuşulmaya başlandı. Bu yıl içerisinde çıkacağı söylenen ve hakkında bilinen tek bilginin şimdilik kod adının Hero 27 olduğu karakterin önümüzdeki günlerde oyuna dahil olması bekleniyor. Ayrıca oyuna son eklenen harita Blizzard World haricinde yeni haritalarında yakın zamanda ekleneceği haberler arasında.


Oyunu ciddiye alıyorsan; Game Sultan!

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT