LOL SAMPIYONLUK LIGI TAKIMLARI HANGILERI? - Game Sultan
LOL SAMPIYONLUK LIGI TAKIMLARI HANGILERI? - Game Sultan
22.12.2017
Ülkemizde ve dünya genlinde en çok takip edilen espor turnuvaları arasında yer alan League of Legend’in Türkiye’deki LoL Şampiyonluk Ligi takımları belli oldu. 

LoL sampiyonluk ligi takimlari

Ülkemizi League of Legends Dünya Kupası’nda temsil eden ve son şampyion takımımız 1907 Fenerbahçe E-Spor 2018 Şampiyonluk Ligi en güçlü adayları arasında yer alıyor. Geçen yılın finalistlerinden ve en güçlü takımlardan bir diğeri de BAU Supermassive E-Sports olacak. Şampiyonluk Ligi’ne katılacak olan üçüncü takım ise TBF kupasını üst üste 4 kez kaldıran Dark Passage eski günlerine dönmek için mücadele edecek. Ligin sürpriz yaratacak takımlarından olmak isteyen Galakticos ve Team Aurora’da Şampiyonluk liginde mücadele edecek. Bir yıllık aranın ardından tekrar lige dönen HWA Gaming’de ligin güçlü takımları arasında yer alacak. Yeni isim ve görünüşüyle geçtiğimiz yılın kış finalistlerinden olan Youth Crew’de ligde mücadele edecek. Şampiyonluk Ligi’nin son takımı ise Yükselme Ligi’nden gelen ve OHM’nin yerine Şampiyonluk Ligi’nde yer alacak olan Royal Bandits olacak.

League of Legends’in en çok ses getiren gelişmeleri arasında ise Galatasaray E-spor’un henüz takımını açıklamamış olması oldu. Geçtiğimiz haftalarda Türk Telekom Stadyumunda düzenlenen imza töreni ile Galatasaray E-spor faaliyetleri 1905 GSYİAD’a devredilmişti. Bu anlaşma takımı daha büyük başarılara taşımak için olduğu açıklanırken. Liglerin başlamasına çok az bir süre kalmışken henüz Galatasaray E-Spor’un takımını açıklamamış olması taraftarları için bir kez daha espor’da hayal kırıklığı yarattı.


İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT