SUPERMASSİVE VE DARK PASSAGE YENİ LEAGUE OF LEGENDS OYUNCULARI KİMLER OLDU? - Game Sultan
SUPERMASSİVE VE DARK PASSAGE YENİ LEAGUE OF LEGENDS OYUNCULARI KİMLER OLDU? - Game Sultan
5.12.2017
Yeni sezonun yaklaşmasıyla birlikte transfer haberleri de League of Legends’de sıkça karşımıza çıkan postlar arasında yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde 1907 Fenerbahçe eSpor’un ayrılık ve yeni transfer haberlerinden sonra bugün BAU SuperMassive eSport ve Dark Passage eSpor yeni oyuncularını sosyal medyaya tanıttı.
 
BAU SuperMassive geçtiğimiz hafta Zergsting’i rakibi 1907 Fenerbahçe’ye kaptırınca transfer çalışmalarına ağırlık verdi. Orta koridor görevinde yıldız oyuncusu Naru ile de yolları ayıran Supermassive görüşmeler sonunda NA CS’de eUnited takımı oyuncusu Lee “GBM” Chang-seok’u orta koridor görevinde kadrosuna kattı. GBM’nin kariyerinde Jin Air Falcons, NRG Esports, Team Vitality ve eUnited gibi takımlar yer alıyor. 

Öte yandan sezona iddialı bir şekilde girmek isteyen Dark Passage takımı da kadrosuna 2 oyuncu ekledi. Geçtiğimiz günlerde 1907 Fenerbahçe eSpor’dan ayrılan son şampiyon takımda yer almış ve Dünya şampiyonasında mücadele etmiş yıldız oyuncu Bahadır “Japone” Çolak’ı destek rolü için kadrosuna kattı. Diğer transferi ise Team AURORA’dan tanıdığımız Ruve Sama oldu. Nişancı rolünde Dark Passage kadrosuna dahil olan Mustafa Berk “Ruve Sama” Baraklı Şampiyonluk liginin en yetenekli nişancıları arasında gösteriliyor.

Yeni sezona şampiyonluk hedefi ile başlayacak olan Dark Passage transfer çalışmalarına devam ettiklerini de belirtti. LoL Liginin başlamasına az bir süre kalmış olmasına rağmen takımların transfer çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Biz de Game Sultan olarak yeni sezon öncesi takımlarına yeni katılan oyunculara ve tüm takımlara başarılar diliyoruz.


Oyunu ciddiye alıyorsan; Game Sultan!

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT