1907 FENERBAHÇE’NİN YENİ TRANSFERİ KİM OLDU? - Game Sultan
1907 FENERBAHÇE’NİN YENİ TRANSFERİ KİM OLDU? - Game Sultan
27.11.2017

League of Legends takımlarından 1907 Fenerbahçe’nin yeni transferi belli oldu.

League of Legends Şampiyonluk Ligi son Şampiyonu, ayrıca Çin’de düzenlenen LoL World Championship’te ülkemizi temsil eden 1907 Fenerbahçe eSpor Zergsting’i kadrosuna kattı.
 
Geçtiğimiz günlerde önemli oyuncularından olan Japone ile yollarını ayıran 1907 Fenerbahçe eSpor kulübü, Destek rolü oyuncusu boşluğunu Japone gibi Destek oyuncusu olan Zergsting’i renklerine bağlayarak dolduracak. Team Aurora takımından ayrıldığını geçtiğimiz günlerde açıklayan Onur “Zergsting” Ünalan ile 1907 Fenerbahçe eSpor’un yanı sıra BAU Supermassive’de ilgileniyordu. 

Başarılı oyuncu 19 yaşında olmasına rağmen League of Legends Şampiyonluk Liginde oldukça tecrübeli bir isim. 15 yaşında 2014 Yaz Mevsimi liginde League of Legends eSpor oyunculuğuna merhaba diyen Zergsting Team Turquality ile Türkiye Büyük Finaline kadar gitmişti. Geçtiğimiz sezonda harika bir performans ortaya koyan Zergsting, ligin en önemli destek oyuncularından biri olarak yıldızlaşmıştı.

Ayrıca Zergsting transferinin yanı sıra 1907 Fenerbahçe eSpor teknik kadrosunu da geçen sezon olduğu gibi koruduğunu resmi olarak duyurdu. Bu sezonda Şampiyonluk hedefi ile lige başlayacak olan 1907 Fenerbahçe eSpor’un yeni oyuncusu Zergsting’e yeni takımı ile başarılı bir sezon dileriz.


Oyunu ciddiye alıyorsan; Game Sultan!

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT