1907 FENERBAHÇE ESPOR’DAN KİM AYRILDI? - Game Sultan
1907 FENERBAHÇE ESPOR’DAN KİM AYRILDI? - Game Sultan
21.11.2017

1907 Fenerbahçe Esporda şok ayrılık. League of Legends 2017 Yaz mevsimi sezonunda kişisel gelişim bakımından en başarılı oyuncu olan Japone, 1907 Fenerbahçe Espor takımından ayrıldığını açıkladı.
 
Çin’de düzenlenen Worlds Championship ardından ülkeye dönen 1907 Fenerbahçe Espor takımının başarılı destek oyuncusu olan Japone geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama ile kulüpten ayrıldığını bildirdi.

Gerek Şampiyonluk Ligi’ndeki performansı gerekse Worlds Championship’teki gelişimi ile dikkatleri üzerine çeken Japone Padden ile uyumu ile birlikte 1907 Fenerbahçe Espor’un yakaladığı başarıda büyük pay sahibi olmuştu. Bahadır “Japone” Çolak, resmi twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamasında, “1907 Fenerbahçe Espor takımında ayrılmış bulunuyorum, taraftarlarımızın bu güne kadar bana verdiği destekler için çok teşekkür ederim. Ayrıca bu zamana kadar bana her konuda destek olan Thaldrin’e ve Emre Aksoy’a özellikle teşekkür ederim” şeklinde veda konuşmasını iletti.

Şampiyonluk Ligi’nde yeni sezonun başlamasına az bir zaman kalmış olmasına rağmen Japone ülke içinde bir takımda mı yoksa yurtdışında mı devam edeceği konusunda henüz resmi bir açıklamada bulunmadı. Önümüzdeki günlerde Japone’nin yeni takımının belli olacağı düşünülüyor.


Oyunu ciddiye alıyorsan; Game Sultan!

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT