PLAYERBROS LEAGUE NE ZAMAN BAŞLIYOR? - Game Sultan
PLAYERBROS LEAGUE NE ZAMAN BAŞLIYOR? - Game Sultan
13.11.2017

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirecek olan organizasyon Playerbros League, İstanbul Bilgi Üniversitesi sponsorluğu ile gerçekleşecek. Liseli gençlerin yarışacağın League of Legends liginde 13 – 19 yaş arasındaki oyuncular mücadele edecek.
 
Tamamen lise öğrencilerinin katılımıyla düzenlenecek olan Playerbros League galibi olan takım oyuncuları ÖSYM sonucunda İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi’ne yerleşmeleri durumunda %100 eğitim bursu kazanacaklar. Hem akademik anlamda iyi bir eğitim hem de iyi bir e-spor oyuncusu olduğunu kanıtlamak isteyen tüm liseli oyuncular Playerbros League’e katılabilirler. Playerbros Leagues burs koşullarına buradan ulaşabilirsin.

Yarışmaya 5+1 kişiden oluşan takımlar katılabilecek. Kayıtlar 15 Kasım 2017 tarihine kadar devam edecek. Playerbros kayıt sayfasına buradan ulaşabilirsin. Son 16 takımın belirlenmesinden sonra ilk 4’te yer alan takımlar BİLGİ Playerbros League finallerinde Ocak 2018’de karşı karşıya gelecekler. 

BİLGİ Playerbros League büyük finalleri League of Legends müsabakalarının yanı sıra birçok etkinliğe de ev sahipliği yapacak. Türkiye’nin en ünlü sunucularının da maçları takip edeceği organizasyonda birçok farklı e-spor turnuvası da düzenlenecek. 

Oyunu ciddiye alıyorsan; Game Sultan!


İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT