LEAGUE OF LEGENDS ALL STAR 2017 NE ZAMAN?
LEAGUE OF LEGENDS ALL STAR 2017 NE ZAMAN?
30.10.2017

Tüm Dünyada merakla beklenen League of Legends All Star 2017 etkinliği yaklaşıyor. 

En iyilerin mücadelesine şahit olacağımız ASE için takımlar önümüzdeki günlerde seçilecek. Çin’de devam eden Dünya Şampiyonasının yanında bir diğer dev organizasyon olan LoL 2017 All Star Etkinliğine sayılı günler kaldı.

League of Legends All Star

7 – 10 Aralık tarihleri arasında Los Angeles NA LCS Stüdyosu’nda gerçekleşecek olan League of Legends All Star 2017 en iyi sekiz bölgesel ligin pro oyuncuları oylanarak takımlar belirlenecek. Bu sekiz bölgesel lig ise şu şekilde:
- Çin (LPL)
- Avrupa (EU LCS)
- Kore (LCK)
- LMS (LMS)
- Kuzey Amerika (NA LCS)
- Güney Asya (GPL)
- Türkiye (ŞL)
- Brezilya (CBLoL) olacak.

League of Legends All Star  etkinliğine katılan bölge oyuncuları sadece kendi bölgelerinin takımlarına oy verebilecek. Katılamayan bölge takımları ise istedikleri bir bölge takımına oy verebilecekler. Bu oylar % 20 oranında etki sağlayacak.

Güneydoğu Asya (GPL) ve Türkiye (ŞL)  liglerinde Amerika Birleşik Devletleri’ne gidecek oyuncuların vize alma problemleri yaşamaması için bu bölgelerde oylamalar erken başlayıp erken tamamlanacak.

Oylama ülkemiz ve GPL için önümüzdeki hafta başlayacak ve sadece bir oy hakkı olacak. Diğer kalan 6 bölge için oylama 6 Kasım tarihinde açılacak. 7 – 10 Aralık tarihinde gerçekleşecek olan All- Star Etkinliğinde ek olarak 1v1 turnuvası da gerçekleştirilecek. Rüya takımlar iki temsilcilerini 1v1 turnuvasında kafa kafaya yetenek kapışmasına gönderecek.

League of Legends RP satın al ve indirimli şampiyon ve kostümleri kaçırma.

Oyunu ciddiye alıyorsan; Game Sultan!


İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT