KLAN DÜELLOSU’NU KATRE-İ MATEM KAZANDI
KLAN DÜELLOSU’NU KATRE-İ MATEM KAZANDI
25.10.2017

FPS tarzındaki Wolfteam oyunun zirvede yer alan iki klanı süper finali niteliğindeki mücadelede geçtiğimiz gün karşı karşıya geldiler. En çok oynanan FPS oyunları arasında olan Wolfteam, Joyyamyamlar ve Katre-i Matem’in mücadelesiyle oyun severlere heyecanlı bir e-spor turnuvası yaşattı.
 
Geçtiğimiz Cuma günü gerçekleştirilen düello Youtube üzerinden canlı yayınlandı. Wolfteam: Klan Mücadelesi adı verilen müsabakanın ödül havuzunda 10 bin TL bulunuyordu. 

Düello Kışla haritasında başladı ve bu raundu Joyyamyamlar kazandı. İkinci raunt İstasyon haritasındaydı. Bu haritada 9 – 5’lik skor ile Katre-i Matem galip geldi. Üçüncü raunt Üs Kodu haritasında gerçekleştirildi ve haritanın galibi Katre-i Matem oldu. Düellonun son raundu Depo haritasında gerçekleştirildi. İyi başlangıç yapamayan fakat düello genelinde ağırlığını koyan Katre-i Matem bu raundu da 9 – 5’lik skor ile alarak 3 – 1’lik genel skor ile düellonun galibi oldu. Düello galibi olan Katre-i Matem büyük ödül olan 10 bin TL’nin sahibi oldu.

Oyunu ciddiye alıyorsan; Game Sultan!

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT