EGG KEŞİF LİGİ START ALIYOR
EGG KEŞİF LİGİ START ALIYOR
10.10.2017

EGamesGeneration tarafından düzenlenen EGG League of Legends Keşif Ligi, online eleme turları ile start alacak. Ülkemizde her şehirden katılacak olan yüzlerce takımın yer alacağı turnuvanın ödül havuzunda ise tam 20 bin lira var.

Ülkemizde e spor her ne kadar gelişmekte olsa da rekabetçi arena, amatör ve yarı prof. Oyuncular için hiç iç açıcı bir durumda bulunmuyor. Bunun farkındalığında olan şirket yetkilileri bu sorunun çözümü niteliğinde EGG Keşif Ligini başlattığı. Herhangi bir ücret ödemeden kayıt olma imkanı sunan organizasyon herkesin katılımına açık. Gün yüzüne çıkmamış saklı birer cevher olan oyuncuların keşfedilmesini amaçlayan organizasyon adeta bir köprü görevi görüyor.

9 Ekim – 19 Kasım tarihleri arasında online elemeler ile start alacak olan organizasyonun ilk aşamasında başarı gösterecek olan takımlar 16 – 17 Aralık tarihinde İstanbul’da yapılacak olan LAN FİNALE aşamasına katılmaya hak kazanacaklar. Bu final organizasyonunda aynı zamanda Şampiyonluk ve Yükselme liginden birçok takım yetkilisi katılımcı oyuncuları takip edecek.

Profesyonel e spor oyuncusu olma şansının yanında turnuvanın para ödülünde bulunuyor. İlk üçte girecek olan takımlara sırasıyla 10 bin, 6 bin ve 4 bin TL ödül dağıtılacak.

9 Ekim tarihinde başlayacak olan A Grubu Online eleman kayıtları kapandı. Fakat B Grubu kayıtları Cumartesi günü açılacak. Geleceğin e spor oyuncuları arasında yer almak istiyorsanız sizde bu organizasyona kayıt yaptırabilirsiniz.

Oyunu ciddiye alıyorsan; Game Sultan!

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT