1907 FENERBAHÇE DÜNYA ŞAMPİYONASINDA İLK HAFTAYI KÖTÜ BİTİRDİ
1907 FENERBAHÇE DÜNYA ŞAMPİYONASINDA İLK HAFTAYI KÖTÜ BİTİRDİ
10.10.2017

Geçtiğimiz yıl Türkiye League of Legend şampiyonu olarak Dünya Şampiyonasına katılma hakkı kazanan temsilcimiz grup müsabakalarının ilk haftasını 3 mağlubiyet ile kapadı.

Dünya şampiyonası ön eleme aşamasında harika bir performans ortaya koyarak dünyanın en iyi 16 takımı arasına girmeyi başaran temsilcimiz 1907 Fenerbahçe E spor Dünya şampiyonası gruplarında ilk haftanın 3 maçını da galibiyet alamadan kapadı. 

Temsilcimizin grubunda bulunan Royal Never Give Up, G2 Esports ve Samsung Galaxy ile yapmış olduğu ilk hafta müsabakalarında 3 takım karşısında da galibiyet alamadı ve gruptan çıkma umutlarını ikinci hafta maçlarına bıraktı.

Gruplarını ilk iki sırada tamamlayacak olan takımların çeyrek finale yükseleceği turnuvada grubumuzda yer alan Royal Never Give Up yenilgisiz olarak liderliğini sürdürüyor. İkincilikte ise ilk haftanın son müsabakasında karşılaştığımız Samsung Galaxy 2 galibiyet 1 mağlubiyet ile bulunuyor.

13 Ekim Cuma günü ikinci hafta maçlarını yapacak olan temsilcimiz ilk maçında TSİ 08:00’da Samsung Galaxy ile karşılaşacak. Sonrasında aynı gün içerisinde Royal Never Give Up ve G2 Esports ile karşılaşacak temsilcimiz bu maçlardan galibiyet ile ayrılması durumunda çeyrek finalde mücadele etmeye hak kazanacak. Grup aşamasında istediği sonuçları elde edemeyen 1907 Fenerbahçe’ye ikinci hafta maçlarında ve çeyrek final yolunda başarılar diliyoruz.

Oyunu ciddiye alıyorsa; Game Sultan!

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT