BLOODRAPPERDAN WOLFTEAM TAKTİKLERİ
BLOODRAPPERDAN WOLFTEAM TAKTİKLERİ
27.9.2017

Herkese merhaba!

Ben herkesin bildiği ismimle BloodRappeR, Furkan! Videolarımdan sonra bu yazı içerisinde haritalara göre seçtiğim özel silah ve karakter seçimlerinden bahsedeceğim. Bildiğiniz gibi 7 senedir Wolfteam oynuyorum. Bu tutkumu 6 sene kadar önce video çekerek keyif aldığım içeriklerle sizlere sunmaya başladım.

Gamesultan-BloodRappeR-Kapak-Resmi

Ardından Wolfteam'in Türkiye'deki tek yayıncısı oldum ve hala da bu içeriklere devam ediyor. Bazen oyun içindeki keyifli anları sizlerle paylaşıyorum, bazen kutu açılımları yapıyorum, bazen de klan maçlarımı yayınlıyorum. Bu sefer Game Sultan'da Wolfteam ile ilgili ufak sırlarımı paylaşıyorum! Hangi haritada hangi silah, hangi karakter tercihim var, kurt seçimlerim nasıl şöyle bir bahsetmek istedim, çünkü söz uçar yazı kalır! 

Gamesultan-BloodRappeR-Giris-Haritasi

Giriş haritası yıllardır en çok oynana haritalardan biri. Benim de favori haritalarımdan. Ufak olduğu için rakiple çok hızlı burun buruna geldiğimiz bir harita. Hızlı tecrübe kasıldığı için de bir çok oyuncu tarafından tercih edilen bir harita. 

Gamesultan-BloodRappeR-Zaitsev-Black+-Silahi

Bu haritada özellikle zaitsev black+ kullanmayı seviyorum. Nişan alırkenki hızı, seri vuruşları ve isabet oranı ile, ufak haritalarda, özellikle Giriş haritasında tercih ettiğim keyifli ve güçlü bir silah zaitsev black+. Giriş dahil bu tür ufak haritalarda mutlaka kullanmanızı öneriyorum.

Gamesultan-BloodRappeR-Sokak-Haritasi

Sokak haritasını pek severim. Bilenler bilir. İki farklı yoldan rakiple karşı karşıya geldiğiniz sokak haritasında, merdivenlerden çıkıp üst yolun ortasından rakip baseye çıktığımız bölümde ne anılarım geçmiştir. Peki bu haritadaki favori silahım ne? 

Gamesultan-BloodRappeR-Stout-Sniper-Silahi

Beni takip edenlerin cevabını duyar gibiyim ama yazıyı yeni okuyan arkadaşlar için de açıklamama izin verin, Stoot! Stoot'u zoomsuz olarak kullanmayı çok seviyorum. Karşıma gelen rakipleri zoomsuz vurduğumda daha keyifli bir oyun oynadığımı düşünüyorum :).

Gamesultan-BloodRappeR- Kum-Firtinasi-Haritasi

Kum Fırtınası oyuna sonradan eklenen ama oldukça beğendiğim haritalardan biri. Yıkım modu için özellikle oynadığım haritalardan olan Kum Fırtınasında, ciddi maçlarda oyun son 1 dakikaya girdiğinde aksiyona giriyor ama eğer takım olarak değil de arada takıldığım maçlardan biriyse bazen çok hızlı şekilde karşı takımın tamamını avlayabiliyorum.
 
Gamesultan-BloodRappeR-UTX-Black-Silahi

Bu haritada oynarken kullanmayı en sevdiğim silah ise UTX 15 Black diyebilirim. Son dönemde oyuna eklenen silahlardan olan UTX 15, özel görüntüsü ve seri vuruşları ile beni mutlu eden bir silah. Kum Fırtınası'ndaki takım savaşlarında vazgeçemediğim UTX 15 Black'i herkese öneriyorum.

Gamesultan-BloodRappeR-Savas-Fabrikasi-Haritasi

Bu yazının son haritası ise Savaş Fabrikası. Yıkım modu için düzenlenen bir başka sevdiğim harita olan Savaş Fabrikası'na özel bir karakterim var. Aslında farklı haritalarda da bu karakteri ve kurdunu kullanıyorum ama bu haritaya özel yaptığım strateji ve taktiklerde özellikle Marien'i ve kurdunu kullanmayı seviyorum.

Evet yanlış okumadınız, diğer karakterlerin de keyifli yönleri var ama Marien'in kurdu ve ona eklediğim eşyalarla hem kurt çok hızlı oluyor hem de güçlü hale geliyor. Savaş Fabrikası için sizlere önerim Marien karakteri ve kurdu arkadaşlar!

Bu yazının şimdilik sonuna geliyorum, ilerleyen dönemlerde belki farklı içeriklerle de burada yer alırım ama şimdilik bu kadar. Hepiniz hoşça kalın, seviliyorsunuz!

Wolfteam Nakit almak için tıkla!


İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT