1907 FENERBAHÇE ESPOR’UN DÜNYA KUPASI SERÜVENİ BAŞLIYOR
1907 FENERBAHÇE ESPOR’UN DÜNYA KUPASI SERÜVENİ BAŞLIYOR
15.9.2017

League of Legends Şampiyonluk Ligi 2017’de Türkiye Büyük Finali Şampiyonu olan 1907 Fenerbahçe Espor Çinde düzenlenecek olan Dünya Şampiyonasında ülkemizi temsil edecek.
 
Turnuvaya ön eleme aşamasından başlayacak olan temsilcimizin rakipleri belli oldu. Çekilen kuralar sonucunda D Grubunda mücadele edecek 1907 Fenerbahçe Espor ön eleme turunda bir üst aşama için Hong Kong Attitude ve Rampage ile mücadele edecek.

Temsilcimizin yer aldığı grupta bulunan iddialı rakibi Hong Kong Attitude, kendi ligini 6. Sırada tamamlamış olmasına rağmen finallerde rakiplerine üstünlük sağlayarak Dünya Şampiyonasına katılmaya hak kazanan üç takımdan biri oldu. Diğer rakip kendi bölgesinde hakimiyet kuran Japon şampiyonu Rampage ise uluslararası turnuvalarda başarılı sonuçlar alma konusunda sıkıntılar çekiyor.

Temsilcimiz 1907 Fenerbahçe Espor’un ilk hedefi ön eleme aşamasında rakipleri ile yapacağı müsabakalar sonucunda grubu 1. tamamlayıp diğer ön eleme gruplarından gelecek 2. Sıradaki bir rakip ile eşleşmek. Daha sonrasında ise bu aşamayı da aşıp League of Legends World Championship 2017’ye katılmak.

Dünya Şampiyonası 23 Eylül tarihinde yapılacak olan ilk ön eleme maçları ile başlayacak. 1907 Fenerbahçe Espor’un ve diğer takımların maç takvimi önümüzdeki günlerde belirlenecek. Heyecanla beklediğimiz organizasyonda temsilcimiz 1907 Fenerbahçe Espor’un başarılı sonuçlarla ülkemize dönmesini bekliyor ve tüm ekibe başarılarımızı iletiyoruz.

Oyunu ciddiye alıyorsan Game Sultan!

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT