Oyun: Combat Arms

E-Pin Oyundaki Karşılığı Birim Fiyatı Stok Adet
Nexon Cash 1900 NX Cash 1900 5,00 TL
Nexon Cash 3800 NX Cash 3800 10,00 TL
Nexon Cash 9500 NX Cash 9500 25,00 TL
Nexon Cash 19000 NX Cash 19000 50,00 TL
Nexon Cash 38000 NX Cash 38000 100,00 TL
SİLAHLANMA YARIŞINA KATILIN!

Sürekli değişen bir çatışma bölgesine düşmek için hazırlanın, kendi oyununuzun kontrolüne sahip olduğunuz bir yer ve tamamen özelleştirilmiş karakteriniz ile, ölümcül silahlara sahip teçhizat deponuzdan tutunda, tecrübe etmek istediğiniz senaryolara kadar.

Arkadaşlarınız ve düşmanlarınız ile birlikte 15 oyuncuya kadar sık ormanların, terk edilmiş endüstriyel arazilerin ve daha fazlasının içinde şiddetli çevrimiçi savaşları tecrübe edin!

Teçhizatınızı alın ve savaşmaya hazır olun.


OYUN ÖZELLİKLERİ

    
Karakter Özelleştirmesi

  
Eğer sizinle birlikte savaş alanına getirmeyi unutursanız, suçlamak için sadece kendinize sahipsiniz! 30'un üzerinde gerçek dünya silahları, Saldırı Tüfeklerinden, Av Tüfeklerine, hepsi askerinizin emrinde, beraberinde çeşitli el bombaları, LAW roketleri ve mayınlar gibi ikincil silahlar ile birlikte. Ek olarak, askeriniz çeşitli kamuflaj eşyaları, kask, çelik yelek, bere, bandana ve güneş gözlüğü gibi kozmetikleri giyinip kuşanabilir. Size savaş alanında taktik avantaj sağlayabilecek yeni eşyalar sürekli olarak eklenecektir, bu yüzden bunlar için gözlerinizi açık tutunuz!

Değiştirilebilir Silahlar

  
Tüm silahlar ekipman olarak susturucular, dürbünler ve genişletilmiş şarjörler eklenebilir. Silahınız özel istekleriniz ve görevinizin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir.

Klan Sistemi

       
Sizin paralı bir asker olmanız her zaman tek başınıza olmak zorunda olduğunuz anlamına gelmez! En iyi birliği kurabilmeniz için gereken her türlü imkan, adayların yönetiminden tutunda üyeleriniz için hazırladığınız bildirimlere kadar, hepsi oyun içerisinde mevcuttur. Klan Karşılaşma sistemi üzerinden kolaylıkla diğer oyuncuların klanları ile karşılaşmalar bulabilirsiniz, ve savaşarak en iyi paralı asker birliği olabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

İşlemci: Pentium 4 - 2.4GHz+
Ekran Kartı: GeForce 2MX
RAM: 512MB RAM
Windows XP veya üstü
DirectX 9.0c
Boş Alan: 2 GB

Nasıl E-Pin Yüklerim

İŞLEM BAŞARILI

İŞLEM BAŞARISIZ

DİKKAT