Game Sultan

Game Sultan

Türkiye'nin önde gelen E-Pin satış portalı Game Sultan, 2006 yılında hizmetlerine başladı. 2008 ve 2009 senelerinde Gittigidiyor.com bünyesindeki sanal mağazası ile diğer tüm mağazalar arasında en fazla satış adedi, en yüksek ciro ve %100 müşteri memnuniyeti ile tüm kategorilerde en iyi sanal mağaza olmuş ve hizmet kalitesini her geçen gün artırmaya devam etmiştir.

Rakamlarla Game Sultan

Game Sultan 2010 yılı raporlarına göre, 6.000 aktif bayi, 10.000’in üzerinde aktif üye sayısı ile Türkiye'nin en fazla ödeme seçeneği sunan, E-Pin dağıtım partneri konumundadır. Atlus Online, Cmune, GameArt Studio, Gameforge, Gravity Games, Infernum, Joygame, Nexon, Popmundo ve Webzen firmalarının exclusive partneridir. 100'den fazla oyuna ve 20'den fazla firmaya E-Pin hizmeti vermektedir.

Game Sultan bugün, Türkiye'de, KKTC'de ve Mısır'da satış operasyon ekipleriyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Oyun dünyasının lideri, en hızlı ve en güvenilir buluşma noktası Game Sultan!

Misyonumuz

Türkiye’de internet oyun dünyasının lideri konumunda olan Game Sultan, kurulduğu tarihten itibaren sürekli yenilenen yüzü ve eklenen seçenekli avantajları ile kullanıcılarına güvenilir ve keyifli hizmetler sunuyor.

Game Sultan verdiği hizmetlerin kalitesini her geçen gün artırıyor. Kadrosunu genişletip, hizmet kalitesini arttırarak, 2011 yılı Mart ayı itibariyle bünyesinde bulunan 100’den fazla oyun için garantili satış ve destek hizmeti vermeye devam ediyor. Ülke çapında çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde de yer alan Game Sultan, katıldığı bu projelerin sayısını ve bu alandaki etkinliğini arttırmak için çalışmalarda bulunmaktadır.

Vizyonumuz

Game Sultan, E-Pin satış ağını daha da yaygınlaştırarak, oyuncuların, oyun dünyasındaki hayatını kolaylaştırmak için en kaliteli hizmeti size en uygun fiyat alternatifleriyle sunmak için çalışıyor. Amacımız, dünya çapında online oyun platform oyuncularının ihtiyaçlarını iyi analiz ederek, en pratik çözümleri sunmak ve oyun dünyasında yaşanan yenilikleri, öncelik Türkiye olmak üzere hizmet verdiği her noktaya en hızlı ve en güvenilir şekilde ulaştırmaktır.

Türkçe desteğin çok önemli olduğu internet oyun sektöründe Game Sultan, Türkçe hizmet veren canlı destek ekibiyle kullanıcıların soru ve sorunlarına kesin çözümler getirmekte. %100 Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibini benimseyen firmamız, kullanıcılarına kolay ve güvenli bir platform sunuyor.

Hedeflerimiz

Kurulduğu tarihten itibaren Online oyun dünyasının kullanıcılarına en çok avantaj sağlayan site olan Game Sultan, bu konumunu sürdürmeyi ve her geçen gün sunduğu avantajları daha da arttırarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefliyor. “Siz isteyin biz gerçekleştirelim!” diyerek, her yaştaki kullanıcılara hizmet sunan Game Sultan, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek Türkiye’nin online oyun para birimi, G-Cash’i yarattı. Game Sultan, öncü olduğu benzer yenilikleri devam ettirmek ve kullanıcılarına yepyeni olanaklar sunmak için, yatırımlarını artırarak tüm dünyadaki gelişmeleri yakından takip ediyor.

“Oyunu Ciddiye Alıyorsan Game Sultan” sloganıyla yola çıkan ve giderek büyüyen firmamız, hizmet sunduğu ülke sayısını artırmak için gerekli alt yapıyı kurarak global bir şirket olma yolunda hızla ilerlemektedir.