HABERLER

HEROES OF THE STORM 2.0 GÜNCELLEMESİ


Blizzard'ın moba türündeki oyunu olan Heroes of The Storm, açık beta süreci ile oyun severleri büyük yeniliklerle tanıştırmaya devam ediyor. Yapılan 2.0 güncellemesi ile birlikte hem görsel, hem teknik hem oyun içi dengeleri ve yapıyı düzenleyecek birçok yenilik Heroes of The Storm oyuncuları ile buluştu. Overwatch seven oyun severler için ise bir müjde; Overwatch'taki savaş alanı ve yeni karakter Genji de Heroes of The Storm'a bu güncelleme ile eklendi.

Seviye Sistemi Kaldırılıyor, Ama...

Kahramanların görünümünden, seviye sistemine kadar bir çok içeriğin değiştiği bu güncelleme ile birlikte oyun adeta baştan yaratıldı. Yapılan güncelleme ile oyundaki seviye sınıfları kaldırıldı. Ancak seviye atlamanın değeri elbette ki kaybolmuyor. Her aldığınız yeni seviye, size bir hediye kutusu kazandırıyor olacak. Bu kutulardan da çeşitli ödüller kazanarak, gelişiminizi destekleyebileceksiniz. 

Yeni Savaş Alanında, Rakiplerinizi Kışkırtın

Oyuna yeni eklenen savaş alanında, laf atma, bayrak dikme ya da sprey ile boyama gibi sosyal içerikleri kullanabileceksiniz. Rakiplerinizi kışkırtarak, savaş ateşini harlayabileceksiniz. Ayrıca alınan bilgilere göre ilerleyen güncellemelerle her kahraman için çeşit çeşit imojiler de oyuna eklenecek.

Ganimet Sandıkları ile Daha Çok Kazanın

Nadir, Epik ve Kahraman olmak üzere 3 seviye sandık çeşidi oyuna ekleniyor. Bu sandıkların kendi seviyesine eş değer en az 1 ödül vermesi de garanti olacak.

Her Kahraman İçin Üç Ayrı Ekipman Seti

Her kahraman en fazla üç ayrı ekipman setine sahip olabilecek. Ayrıca oyuncular, içeriği yeniden düzenlenen Collection dükkanından da çeşitli ekipmanlara sahip olabilecekler.

Yeni Kahraman: Genji

Overwatch’tan esinlenilen kahraman Genji, çevikliği ve becerisi ile son derece ölümcül bir tehdit olarak görülmekte. Hareketli ve fırsat kollayan suikastçi Genji, Heroes of The Storm dünyasına yeni bir güç katıyor olacak.

Yeni Savaş Alanı: Hanamura

Yine bir diğer Blizzard oyunu olan Overwatch’tan ilham alınarak düzenlenen iki şeritli savaş alanı Hanamura, Shimada Kalesi’nin geniş alanlarına kuruldu. Heroes of The Storm oyuncuları, haritanın paralı askerlerini kullanarak, Mega Enforcer düşmanını yenip, Yük Taşıtları’na eşlik ederek zafer kazanmaya çalışacaklar.

BONUS: Diablo’dan Cassia Oyuna Ekleniyor

Diablo’nun 20. yıl şerefine, kahraman Cassia oyuna ekleniyor. Şimşek gücü ve kalkanıyla, oldukça ölümcül ve saldırgan bir karakter olarak Heroes of The Storm dünyasına adım atıyor olacak.  
Heroes of the Storm - Cassia

Heroes of The Storm ekibinin güncelleme ile ilgili yayınlandığı videoyu da aşağıdan izleyebilirsiniz.


Heroes of The Storm’a gelen yeni güncelleme ile birlikte, oyun içerisinde ihtiyaç duyduğunuz Battle Net Kodu’na, Game Sultan’dan G-Cash’in benzersiz avantajlarıyla sahip olmak için tıklayın.

Oyunu ciddiye alıyorsan, Game Sultan!
26.4.2017